Giriş Yap

Ağ pazarlama işsizler için bir fırsat mı?

 Ağ pazarlama, isteyen herkesin evden de çalışarak ürün ve hizmet satışı yapabildiği, bir de satış yapan distribütör ekibi kurarak para kazanabildiği bir iş alanıdır. Ağ pazarlamada bir patron yoktur, yani insanlar kendi işini kurma fırsatına sahiptirler. Ağ pazarlama ciddiye alındığında ve doğru beceriler öğrenildiğinde ve geliştirildiğinde, çok büyük kazanç potansiyeline sahip bir sektördür. Bu sektöre girmek için sizden herhangi bir cv, uzmanlık, eğitim belgesi istenmediği için herkesin rahatça girebildiği ve eşit haklara sahip olduğu bir alandır. Bu yönüyle baktığımızda sadece işsizler için değil her kesimden insan için büyük bir fırsattır.

Caiz mi ya da helal mi?

Ağ pazarlama bir ticaret modelidir ve diğer tüm ticaretlerde haram olan ve caiz olmayan şeylerin aynısı ağ pazarlama için de geçerlidir ve diğer ticaretlerden farklı olarak ortada olmayan bir ürünü satıyor gibi yaparak kurulan bir sistem de haramdır. Yani bir işi haram ya da helal yapmak tamamen bizim elimizde olan bir şeydir. Yalan söyleyerek iş yaparsak haram, helal olmayan ürünler satarsak haram olur. Ve bunlar bizim elimizdedir. Bir ticareti haram veya helal yapan o işi yapan kişinin elinde. Her sektörde işini ahlak dışı yapan insanlar var. Ama doğru olan siz insanları ürünleriniz ve iş fırsatı hakkında doğru şekilde bilgilendirin. Çünkü siz onların ilerlemesine ne kadar yardımcı olursanız siz de o kadar ilerlersiniz.

Sonradan giren daha fazla kazanabilir mi?

Tabi ki de bu gayet mümkün olan bir şeydir. Ağ pazarlama da işe ne zaman ya da kaçıncı derinlikte, sıradan başladığın önemli değildir, önemli olan verdiğin emek ve mücadelendir. Sisteme ilk sıradan giren kişi ayda 10.000 TL kazanıyorken 50.i derinlikten giren kişi 100.000 TL kazanabilir. Hakverdi Gıda kazanç planı incelendiği zaman bunun mümkün olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Ağ pazarlama da risk var mı?

Herhangi bir sermaye yatırmadığınız için riskte yoktur.

Ağ pazarlama mağdur sayısı neden bu kadar fazla?

Mağdur olan insanlar daha doğrusu kendini mağdur zanneden insanlar yanlış beklentilerle bu sektöre başlarlar ve emek vermeden kazanacaklarını düşündükleri için bir süreden sonra bırakırlar ve kendilerine mağdur süsü verirler. Ve bu mağdur olduğunu söyleyen kişiler sisteme girdikten sonra işin gerekliliklerini yerine getirmediği için de para kazanamaz ve bu iş olmuyor diyerek bırakırlar ve baktığınız zaman ciddi rakamlar kazanan kişiler uzun yıllar emek verip pes etmeyen kişilerdir ve mağdur olduğunu söyleyen kişiler ilk bir yıl içerisinde bırakıp giderler.

İnsanların ağ pazarlama hakkında ki olumsuz düşüncelerini nasıl değiştirebiliriz?

Sadece ağ pazarlama da değil her konu ve her iş için mutlaka olumsuz düşünen kişiler olacaktır ve konu ne olursa olsun insanların fikrini ve düşüncelerini değiştirmek için o konu hakkın da başarı göstermeye başladığınız zaman değişecektir. 

Herkes benimle dalga geçecek diye çekiniyorum bu normal mi?

Evet gayet normal bir şey ve hemen hemen tüm ağ pazarlama işi uğraşan kişilerin başına gelen bir durumdur. Aslın da yersiz bir korkudur, bu korkunun oluşma sebebi sizin normal insanların yapmakta olduğu işlerin dışında bir işe başlamış olmanız dikkatleri üzerinize çekecek ve kişilerin eleştirileri ve kahkahaları sizi korkutacaktır. Bu korkunuzun üzerine giderek karşıdakilere başarılı olacağınızı gösterene kadar bu korku sürecektir.

Bu sadece ağ pazarlama için geçerli değildir her konu da eğer farklı olanı yaparsanız dikkat çekersiniz ve insanlar size güler. Bir cenazede herkes ağlarken siz tebessüm edin ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız 😊

Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.